Pielęgnacja

Sposób na piękne i zdrowe włosy: Dermicos Vive

Wypadanie włosów to częsty problem dotyczący zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Składa się na niego wiele czynników, jednak za główną przyczynę uznać należy nieprawidłowe funkcjonowanie organizmu. Jak sobie radzić z wypadaniem włosów?
Sposób na piękne i zdrowe włosy: Dermicos Vive

 

Gdy zauważamy, że nasze włosy zaczynają wypadać w znacznych ilościach, zastanawiamy się, co jest tego przyczyną. Nasz organizm sygnalizuje nam, że nasz tryb życia nie jest taki, jaki powinien być – zła dieta (brak odpowiednich witamin), nieodpowiednia pielęgnacja (w przypadku kobiet nadużywanie środków i urządzeń do stylizacji), silny stres, pogoda (wystawianie włosów na słońce latem i duże mrozy zimą). Co zrobić, żeby włosy przestały wypadać?

 

Osoby, które borykają się z nadmiernym wypadaniem włosów, powinny zastosować kurację Dermicos Vive. Kuracja ta wyróżnia się przede wszystkim formą – w opakowaniu zamiast standardowych tabletek, znajdziemy... plastry.

 

Plastry nakleja się na noc na suchą oczyszczoną skórę głowy (jak najbliżej włosów) i odkleja po 8-10 godzinach, czyli po przebudzeniu. Plastry te nasączone są aktywnymi składnikami, które wnikają w najgłębsze warstwy skóry głowy, co gwarantuje wysoką efektywność całej terapii.

 

 

Składniki zawarte w plastrach:

 

  • ruszczyk kolczasty – odpowiada za pobudzanie mikrokrążenia, uszczelnianie i wzmacnianie naczyń krwionośnych oraz lepsze dotlenienie komórek,
  • bambus zwyczajny – zawiera aminokwasy, witaminy i minerały, pomaga w odbudowie i odżywianiu cebulek włosów,
  • bocznia piłkowana – pobudza mikrokrążenie, dotlenia komórki,
  • wyciąg z winorośli – ma właściwości antyoksydacyjne i detoksykacyjne.

 

Cała kuracja jest komfortowa i praktyczna – nie wymaga wcierania preparatu i nakładania odżywek, a założenie plastra trwa tylko 3 sekundy. Cielisty kolor plastra, brak zapachu i niewielki rozmiar gwarantuje dyskrecję i wygodę stosowania.

 

Naukowcy przeprowadzili odpowiednie badania, w których wzięły udział osoby zmagające się z nadmiernym wypadaniem włosów. Aż 81% z nich stwierdziło, że po 8 tygodniach kuracji włosy przestały wypadać i stały się mocniejsze.

 

Dermicos Vive to kuracja, która jest niezawodna i pomaga niezależnie od przyczyny. Więcej informacji o produkcie znajdziesz na stronie: dermicosviveinfo.pl.

 

Zobacz też