Kosmetyki

Odżywki do rzęs – która najlepsza?

Odżywka do rzęs to kosmetyk, dzięki któremu rzęsy przestają wypadać i stają się mocniejsze, a niekiedy nawet… dłuższe! Jakich odżywek szukać, aby móc czarować spojrzeniem każdego dnia?
Odżywki do rzęs – która najlepsza?

 

Odżywki do rzęs to kosmetyki, których regularne stosowanie sprawia, że nasze rzęsy są wzmocnione i dłuższe. Dzięki temu rzadziej wypadają i stają się zdecydowanie gęstsze. Nakładanie odżywki do rzęs codziennie wieczorem, po uprzednim dokładnym oczyszczeniu twarzy z makijażu, to sposób na otrzymywanie każdego ranka pięknych, zalotnych „firanek” wokół oczu, które będą naszą ozdobą.

 

 

Dlaczego warto dbać o rzęsy?

 

Kosmetyczki radzą, by odżywka do rzęs nie była pomijanym przez nas kosmetykiem podczas zakupów, ale takim, w który warto zainwestować nawet nieco więcej pieniędzy. Dlaczego? Dzięki naturalnie pięknym i długim rzęsom nasze spojrzenie będzie wyglądało świeżo i… młodo. „Firany” rzęs odejmują nam bowiem optycznie lat. Poza tym, udowodniono, że piękne rzęsy to jeden z tych szczegółów kobiecego ciała, który szczególnie przykuwa uwagę mężczyzn. Innymi słowy – długie i zadbane rzęsy wyglądają dla mężczyzn po prostu uwodzicielsko. To dlatego właśnie wiele kobiet płaci ciężkie pieniądze i ryzykuje stan własnych rzęs, doczepiając sobie sztuczne kępki – by przyciągać mężczyzn jednym spojrzeniem.

 

 

Jakich odżywek do rzęs szukać w sklepie?

 

Na rynku znaleźć możemy wiele odżywek do rzęs. Idąc za radami kosmetyczek, pamiętajmy jednak, aby odżywek tych nie traktować po macoszemu”  i starać się znaleźć odżywkę z całkiem niezłym składem. Czego zatem szukać na opakowaniu? Pamiętajmy, że najlepsza odżywka do rzęs to taka, w której składzie znajdziemy: olej rycynowy, keratynę, kolagen, elastynę, olipeptydy, witaminę E, prowitaminę B5 i d pantenol.

 

Komentarze