Pielęgnacja

Jak działa K-Pak Hair Repair System?

Zdrowe i zadbane włosy to czynnik wpływający na dobre samopoczucie każdej kobiety. Dobrze wyglądające włosy dodają pewności siebie, przebojowości i w znacznym stopniu ułatwiają kontakty międzyludzkie.
Jak działa K-Pak Hair Repair System?

 

Warto udać się do profesjonalnego salonu  fryzjerskiego i zapytać o zabiegi odbudowujące strukturę zniszczonych włosów, a jednym z nich jest K-Pak Hair Repair System.

 

Włosy są wyjątkowo podatne na zniszczenia i przesuszenia. Nawet dbając o nie regularnie, można nie uchronić się przed nieestetycznym efektem siana na głowie. Jest wiele czynników wpływających na uszkodzenia struktury włosów, między innymi:

 • suszenie,
 • zabiegi chemiczne,
 • działań związane z pogodą, m.in.: promieni słonecznych, wiatru, suchego i wilgotnego klimatu.

 

Aby naprawić te uszkodzenie, należy uzupełnić utracone aminokwasy, wykorzystując ich właściwą kompozycję, tylko wówczas można skutecznie i widocznie poprawić wygląd zniszczonych włosów.

 

Jednym z najskuteczniejszych działań wpływających na poprawę wyglądu włosów jest K-Pak Hair Repair System. To profesjonalny zabieg rekonstrukcji włosów, który wykonuje się w salonach fryzjerskich. Działanie ma  na celu całkowitą odbudowę zniszczonych i przesuszonych włosów, nadanie im blasku i przywrócenie gładkości.

 

Zabieg trwa stosunkowo krótko, bo 30 minut, i składa się z czterech następujących po sobie etapów. Poniżej dokładnie rozpisano plan działania podczas zabiegu rekonstrukcji włosów, mianowicie:

 • etap pierwszy – stanowi solidne przygotowanie włosów do nałożenia specyfików, podczas tego czasu oczyszcza się włosy zarówno z zabrudzeń wywołanych przez środowisko, jak i pozostałości po innych kosmetykach, wówczas otwiera się łuski i przygotowuje je tym samym na dogłębne przyjęcie specyfików odbudowujących strukturę;
 • etap drugi – wyrównuje porowatość włosa;
 • etap trzeci – polega na nakładaniu specjalnego rekonstruktora wnikającego głęboko aż do rdzenia włosa, zapewnia on intensywną regenerację, odbudowę od nasady po same końce i chroni włosy;
 • etap czwarty – polega na wygładzeniu włosów, nawilżaniu ich i nabłyszczeniu oraz  poprawianiu ogólnej elastyczności.

 

 

Jak działa?

 

Zabieg K-Pak Hair Repair System wykonywany jest za pomocą profesjonalnych kosmetyków, których silna formuła odbudowująca wnikają do wnętrza włosa i właśnie tam dochodzi do całkowitej regeneracji  zniszczonych włosów. Różnica jest widoczna natychmiast po skończeniu zabiegu.  Jeżeli komuś szczególnie zależy na natychmiastowym efekcie i znaczniej poprawie bardzo suchych włosów, to ten zabieg może  to zagwarantować. Aby maksymalnie przedłużyć efekt rekonstrukcji, należy stosować w domu kosmetyki z serii K-PAK, które są przeznaczone do codziennej pielęgnacji włosów.

 

 

Dla kogo jest ten zabieg?

 

W zasadzie zabieg skierowany jest do każdego, kto chce poprawić ogólny wygląd swoich włosów. Natomiast szczególnie zalecany jest osobom mającym nawet bardzo zniszczone i przesuszone włosy. Zabieg K-Pak Hair Repair System warto zastosować, gdy ma się włosy:

 • zniszczone farbowaniem;
 • zniszczone zabiegami fryzjerskimi;
 • zniszczone rozjaśnianiem;
 • suche i matowe;
 • zniszczone przez słońce lub inne niekorzystnie wpływające na strukturę włosa czynniki zewnętrzne;
 • puszące się, nieukładające.

 

Zabieg może być alternatywą do ścięcia wysuszonych końcówek, bo odbudowuje włosy i wyraźnie zmniejsza stopień ich zniszczenia, a natychmiast po zastosowaniu zabiegu można się cieszyć niezwykle gładkimi i lejącymi się włosami – twierdzą specjaliści z Anlaya Day Spa.

 

Zabieg jest wyjątkowo skuteczny, natomiast znacznym minusem jest cena. W profesjonalnych salonach fryzjerskich za tę usługę trzeba zapłacić od 120 zł. Również kosmetyki zalecane po zabiegu, mające na celu przedłużenie efektu rekonstrukcji włosów, kosztują stosunkowo sporo. Aby efekt był najlepszy, radzi się stosowanie całej serii, natomiast sam szampon z odżywką to wydatek rzędu 150 zł, a te kosmetyki mają to do siebie, że owszem, są skuteczne, ale jednak mało wydajne.

 

Komentarze