Pielęgnacja

Make Lash: olśniewaj spojrzeniem

Marzysz o zniewalającym spojrzeniu otulonym firanami długich i lekko uniesionych u nasady rzęs? Teraz to marzenie może się spełnić. Poznaj Make Lash – najlepszy preparat upiększający rzęsy na rynku kosmetycznym.
Make Lash: olśniewaj spojrzeniem

 

Długie, grube i zalotnie podkręcone rzęsy to coś, czym chciałaby móc się poszczycić chyba każda kobieta. Niestety, matka natura takimi rzęsami obdarowała tylko niektóre z pań. Jednak te kobiety, które mimo to chciałyby olśniewać uwodzicielskim spojrzeniem, od teraz mogą efekt takich rzęs w prosty sposób uzyskać i to bez zbędnych inwestycji w inwazyjne dla kondycji rzęs zabiegi ich przedłużania lub zagęszczania. Jak to możliwe?

 

 

Poznaj Make Lash

 

Dzięki innowacyjnej formule, bazującej jedynie na w pełni naturalnych komponentach, specjaliści z laboratorium Make Lash opracowali formułę, która pozawala na uzyskanie dłuższych i pełniejszych rzęs. Wystarczy jedynie codziennie przez trzy miesiące, na linię rzęs – u ich podstaw przy powiekach, nakładać specjalistyczne serum Make Lash zamknięte w formie prostego w użyciu eyelinera. Po trzech miesiącach stosowania zauważymy niesamowite efekty kuracji. Abu utrwalić efekty, powinno się następnie stosować serum profilaktycznie, dwa razy w tygodniu.

 

 

Tajemnica sukcesu Make Lash

 

Olśniewające efekty kuracji spowodowane są unikalnym składem preparatu Make Lash. Znajdziemy w nim bowiem połączenie aktywnego biologiczne peptydu o nazwie Biotynol Tripeptide-1 oraz niezawodnej prowitaminy B5. Biotynol wspomaga naturalny proces wzrostu rzęs, a także odpowiada za stymulację mieszków włosowych, które odpowiadają za produkcję budulca włosa. Peptyd ten wnika też głęboko we włókna włosów, wzmacnia je od środka i przywraca im elastyczność. Prowitamina B5 z kolei wnika do korzenia rzęs, gdzie wpływa na proces ich zagęszczania. Dzięki niej rzęsy stają się też bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych, a także stają się bardziej nawilżone, dzięki czemu nie kruszą się i nie wypadają.

 

 

Kto może skorzystać z działania Make Lash?

 

Serum Make Lash dedykowane jest wszystkim tym kobietom, które chciałyby wzmocnić i widocznie upiększyć swoje rzęsy, niezależnie od tego, czy z natury są one cienkie i krótkie, czy też ich kondycja uległa znacznemu pogorszeniu pod wpływem nieodpowiedniej pielęgnacji lub zabiegów kosmetycznych. Specjalistyczne serum Make Lash polecane jest także osobom, które poddane były leczeniu inwazyjną dla włosów chemioterapią. Make Lash mogą również stosować kobiety noszące soczewki kontaktowe, należy jednak pamiętać, aby przed zastosowaniem produktu wyjąć soczewki.

 

 

Make Lash to rewolucyjny dla rynku kosmetycznego preparat. Jego specjalistyczna formuła pozwala na głęboką regenerację i odbudowę rzęs, które, odpowiednio odżywione i wzmocnione, zachwycają i zadziwiają powiększoną objętością. Make Lash to sprawdzona recepta na olśniewające spojrzenie. Czy odważysz się spróbować?

 

Więcej informacji o preparacie znajdziesz na stronie: www.make-lash.pl.

 

Zobacz też