Fryzury

Najmodniejsze fryzury na lato

Poznaj trendy w modzie fryzjerskiej na sezon letni 2015!
Najmodniejsze fryzury na lato

W tym sezonie stawiamy na naturalne fryzury. I kropka. Zapominamy o wielkich tapirach, drapieżnych pazurkach, goleniu głowy na jednym boku, robieniu kolorowych pasemek i tym podobnych szaleństwach. Latem w trendach kobiecych fryzur królować będzie romantyzm, zwiewność i naturalność fryzury.

 

 

Włosy długie

 

Jeśli jesteśmy posiadaczkami długich kosmyków, w trym sezonie postawmy na look „boho chic”. Co to oznacza? Naturalny wygląd okraszony nutką romantyzmu. Warto spleść umyte i wysuszone włosy na noc w warkocze i rano rozpuścić, aby otrzymać piękne fale utrzymane właśnie w tym stylu. Do długich włosów świetnie będą się też prezentowały wszelkie ozdoby kwiatowe lub opaski, które w tym sezonie wracają ze zdwojoną siłą.

 

 

Włosy półdługie

 

Posiadaczki włosów półdługich w tym sezonie mogą być spokojne o to, czy ich fryzury są modne. Okazuje się bowiem, że bardzo! Na taką długość stawiają bowiem obecnie najpopularniejsze celebrytki, a samo uczesanie doczekało się już swojej nazwy – lob (od „long bob”, czyli „długi bob”). Pamiętajmy jednak, aby także w przypadku tego uczesania, stawiać na naturalność. Świetnie sprawdzą się więc loby z lekkimi falami, naturalnie okalające twarz, a także wszelkiego rodzaju kobiece dodatki we włosach. Unikajmy natomiast tapirowania, nadmiernej ilości lakieru, a także wszelkiego typu żeli czy gum do stylizacji.

 

 

Włosy krótkie

 

Jeśli mamy włosy bardzo krótkie i lubimy „cięcia z pazurem”, w tym sezonie warto nieco je złagodzić, np. uzupełniając o łagodną, zaokrągloną grzywkę. Warto też wybierać kobiece dodatki do włosów. W tym przypadku świetnie sprawdzą się kwieciste lub koronkowe opaski oraz te materiałowe, wiązane na kokardkę, które krótkiej fryzurze dodadzą figlarności w stylu „pin up girl”.

 

W sezonie letnim wybierajmy zatem naturalne, kobiece fryzury. Stylizacyjne szaleństwa zostawmy natomiast na przyszłe sezony, które, znając zmienność kanonów we fryzjerstwie damskim, z całą pewnością nadejdą. Do tej pory natomiast cieszmy się naturalnymi i pełnymi uroku, kobiecymi fryzurami.

 

Komentarze