Kosmetyki

Snake B-Effect: stop zmarszczkom!

Pragniesz pozbyć się zmarszczek? Czy wiesz, że możesz to zrobić bez pomocy skalpela, nie wychodząc z domu?
Snake B-Effect: stop zmarszczkom!

Skóra człowieka zaczyna się starzeć ok. 25. roku życia. Jako pierwsze pojawiają się zmarszczki mimiczne, potem wokół policzków i szyi. Z biegiem lat zmarszczek przybywa, a cera wygląda na zmęczoną. Aby zatrzymać czas, niektórzy korzystają z pomocy medycyny estetycznej. Nie jest to jednak zabieg bezpieczny i nie zawsze przynosi oczekiwany efekt. Czy można pozbyć się zmarszczek bez pomocy skalpela? Teraz tak!

 

Snake B-Effect to jedyny krem na rynku, którego główny składnik to polipeptyd syn-ake, który naśladuje toksynę obecną w jadzie węża. Redukuje on zmarszczki, ujędrnia skórę i poprawia owal twarzy. Składnik ten działa podobnie jak botulina i ogranicza skurcze mięśni, dzięki czemu  natychmiastowo eliminuje i wygładza nawet głębokie zmarszczki mimiczne, ujędrnia skórę i uodparnia ją na działanie grawitacji.

 

Inne składniki kremu Snake B-Effect to wyciąg z alg morskich i zakapsułkowane filtry UV. Algi morskie są najbogatszym źródłem witamin i mikroelementów, a także zawierają kompleksowy zestaw antyoksydantów (selen, cynk, witaminy B, C, E), które są swoistą bronią przeciw wolnym rodnikom. Wysoki poziom kolagenu doskonale odbudowuje włókna kolagenowe i wzmacnia warstwę lipidową skóry. Dodatkowo wyciąg z alg dogłębnie nawilża i koi przesuszoną skórę oraz znacząco wpływa na poprawę jej wyglądu. Zakapsułkowane filtry UV dzięki swojej wyjątkowej formule ukrytej w mikroskopijnych kapsułkach pozostają na powierzchni skóry i zapewniają najwyższy poziom ochrony przed szkodliwym promieniowaniem, wykluczając przy tym ryzyko podrażnień.

 

 

 

 

Krem Snake B-Effect przeznaczony jest dla cery dojrzałej. Aby osiągnąć jak najlepszy efekt należy stosować krem dwa razy dziennie (rano i wieczorem). W jaki sposób to robić? Na oczyszczoną skórę twarzy nałożyć niewielką ilość kremu, a następnie, wykonując energiczne okrężne ruchy w kierunku czoła, rozsmarować krem. Na koniec należy szybkimi ruchami wklepać krem w twarz. Na cały zabieg należy przeznaczyć ok. 5 min, aby wszystkie składniki miały szanse się wchłonąć w skórę.

 

Zobacz też