Kosmetyki

Lakiery hybrydowe – skąd ich popularność?

Rynek lakierów hybrydowych rozwija się niezwykle szybko, a sam manicure z ich użyciem cieszy się ogromną popularnością. Panie chętnie wybierają tę formę w salonach kosmetycznych, ale coraz częściej stosują ją także samodzielnie w domu. Z czego to wynika?
Lakiery hybrydowe – skąd ich popularność?

Przede wszystkim manicure hybrydowy jest o wiele trwalszy w porównaniu do zwykłego lakieru – potrafi wytrzymać nawet 3 tygodnie bez żadnych uszkodzeń! Nie wysycha jak farba, lecz jest utwardzany specjalną lampą. W stosunku to efektów, cena jest również bardziej atrakcyjna niż koszt tradycyjnego malowania paznokci u kosmetyczki: wynosi niewiele więcej, za to gwarantuje efekt na znacznie dłużej. Niekwestionowaną zaletą jest też oszczędność czasu: wybierając manicure hybrydowy, nie musimy czekać na schnięcie lakieru, a sama płytka paznokcia jest o wiele lepiej zabezpieczona.

 

Warto podkreślić, że manicure hybrydowy wygląda bardzo naturalnie. Wyróżnia się nasyconymi, mocno kryjącymi kolorami oraz gładką, błyszczącą i efektowną powierzchnią. Samą ofertę lakierów cechuje taka sama różnorodność, jak w przypadku tych tradycyjnych. Dostępne są w szerokiej gamie rodzajów i kolorów: znajdziemy wśród nich lakiery błyszczące, matowe i metaliczne, odcienie neonowe oraz pastele, neutralne beże, lakiery z brokatem, cekinami lub kolorowymi ozdobami. Można wykonać za ich pomocą również modny manicure ombre, graficzne wzory czy elegancki, uniwersalny french. Takie zróżnicowanie pozwala znaleźć produkt, idealnie dostosowany do indywidualnych potrzeb i upodobań każdej klientki. Kilka ciekawych propozycji można zobaczyć na stronie: https://sklep.ekertnails.pl/120-lakiery-hybrydowe.

 

Dużą zaletą lakierów hybrydowych jest możliwość wykonania manicure z ich użyciem w domowym zaciszu. Sama technika wykonania nie jest trudna do przyswojenia, a z czasem nabiera się coraz większej wprawy. Na początku należy co prawda zaopatrzyć się w kilka akcesoriów, co stanowi wydatek rzędu kilkuset złotych. W dłuższej perspektywie pozwala jednak zaoszczędzić sporą sumę, którą trzeba byłoby poświęcić na wizyty u kosmetyczki. Aby wykonać manicure hybrydowy w domu, należy kupić lampę UV (50-200 zł) oraz bazę i top coat (każdy w cenie ok. 30 zł), które służą do zabezpieczenia płytki paznokcia. Reszta wydatków to już same lakiery, dostępne w bardzo zróżnicowanych cenach.

 

Komentarze