Kosmetyki

Perfumy Armani – najlepsze z najlepszych

Perfumy tworzone w domu mody Armani są innowacyjne, wyrafinowane i przemyślane, co w połączeniu z nazwiskiem jednego z najsłynniejszych projektantów świata, nadaje im status ekskluzywnych. Najpiękniejsze zapachy Armani zapadają w pamięć konsumentów na długo! Oto one.
Perfumy Armani –  najlepsze z najlepszych

Perfumy Armani dla Niej

 

 

Code for Women

 

Zapach wydany w 2006 roku zaskarbił sobie serca rzeszy kobiet i… ich wielbicieli. Napisać, że Armani Code uwodzi, to napisać stanowczo za mało. Zapach ten wręcz obezwładnia. Jest lekko mdły i wyniosły, ale wszystkie te cechy można mu wybaczyć. Przeznaczony dla kobiet seksownych i pewnych siebie, które nie boją się rosnącej w siłę rzeszy fanów. Dużo w nim pomarańczy – zarówno kwiatu, jak i nut owocowych pomarańczy włoskiej oraz gorzkiej. Całość doprawiona imbirem i miodem. Pozycja obowiązkowa zanim zdecydujemy się wypróbować jakikolwiek inny zapach z linii Code!

 

 

Mania

 

Perfumy, od których można się uzależnić. Mania powstała w 2004 roku. Armani znów sięga tu po pomarańczę oraz mandarynkę, które wraz z liściem laurowym i różowym pieprzem stanowią nuty głowy. Zapach, rozwijając się, otwiera przed nami bogaty kwiatowy bukiet, a na koniec prezentuje ambrę, piżmo, białe drzewo sandałowe i cedr. Kompozycja bardzo pełna, ciepła i zmysłowa, którą w dodatku można nosić na sobie przez cały dzień.

 

 

Perfumy Armani dla Niego

 

 

Aqua di Gio Pour Homme

 

Wydany w 1996 roku di Gio to unikatowa kompozycja cytrusów i świeżych motywów korzennych, podpartych morską bryzą. Absolutny klasyk – bardzo bezpieczny, sprawdzony i elegancki, a jednocześnie niepozbawiony seksownej nuty, dlatego choć nadaje się przede wszystkim na dzień, użyty wieczorem również pozostaje stosowny. Co tu dużo mówić – wobec najlepiej sprzedających się perfum wszech czasów można oczekiwać wiele i ten zapach nasze oczekiwania spełnia.

 

 

Armani Eau Pour Homme

 

Wetiwer, cytrusy i zioła – ot, cała filozofia zapachu z 1984 roku. Kilka lat temu ten cudowny klasyk przeszedł metamorfozę – kompozycję uwspółcześniono, bynajmniej jednak nie zdegradowano do poziomu perfum dla młodzieży i luzaków. Homme od Armaniego to wciąż zapach dla dojrzałych, pewnych siebie i eleganckich mężczyzn, nieco już statecznych, ale w młodości na pewno szalonych i żądnych przygód.

 

 

Prive – dla Niej i dla Niego

 

Kolekcja Prive to linia ekskluzywna i ciekawa tym bardziej, że przeznaczona dla obu płci. Jest bardzo pokaźna, dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie. Poszczególne zapachy zamknięte są w bliźniaczych, eleganckich flakonach, co sprawia, że niemal machinalnie chcielibyśmy posiąść je wszystkie. Zapał studzi zwykle ich cena – kolekcja Prive jest znacznie droższa niż pozostałe zapachy Armani. 

 

 

Artykuł powstał we współpracy z: Perfumeria E-Glamour.pl

 

Tagi:

Zobacz też

Komentarze