Kosmetyki

Przegląd najnowszych kosmetyków, opinie o produktach, porady dotyczące wyboru kosmetyków do typu skóry, przepisy na domowe kosmetyki.

 • Wybieramy najlepszy płyn micelarny

  Wybieramy najlepszy płyn micelarny

  Sklepowe półki aż uginają się od różnego typu płynów micelarnych. Który z nich wybrać, aby nie żałować decyzji? Sprawdzamy, czym należy się kierować przy szukaniu swojego ulubionego „micela”!

  Czytaj więcej
 • Mydło w kostce czy w płynie – które wybrać?

  Mydło w kostce czy w płynie – które wybrać?

  Mydło to najstarszy wynalazek służący higienie. Ma właściwości zarówno myjące, jak i piorące. Niestety, jakiś czas temu poszło w odstawkę, bo popularność zyskały kostki myjące oraz wszelakiej maści żele i płyny. Obecnie zaczynamy z powrotem doceniać zalety mydeł. Które najlepiej wybrać?

  Czytaj więcej
 • Jak wybrać odpowiedni balsam do ciała?

  Jak wybrać odpowiedni balsam do ciała?

  Regularna pielęgnacja przy pomocy balsamu jest niezbędna, jeżeli zależy nam na utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry. Powinnyśmy nakładać go nawet dwa razy dziennie, nie zważając na porę roku. Ale najpierw wybierzmy taki balsam, który będzie odpowiadał potrzebom naszego ciała.

  Czytaj więcej
 • Jak dobrać podkład?

  Jak dobrać podkład?

  Jeśli dobrze dobierzemy podkład, zapewnimy sobie świetny wygląd. I odwrotnie – źle dopasowany bądź marnej jakości podkład może dodać nam lat albo sprawić, że będziemy wyglądać nienaturalnie. Co zrobić, aby wybrać prawidłowo?

  Czytaj więcej