Kosmetyki

Przegląd najnowszych kosmetyków, opinie o produktach, porady dotyczące wyboru kosmetyków do typu skóry, przepisy na domowe kosmetyki.

 • Krem na noc – kosmetyk, którego nie potrzebujesz

  Krem na noc – kosmetyk, którego nie potrzebujesz

  Firmy kosmetyczne i poradniki przekonują nas, że oprócz kremu na dzień, należy używać też kremu na noc. Powinien on być w dodatku zupełnie inny niż krem do pielęgnacji dziennej. Tymczasem, uparcie stosując krem na noc, możemy sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc.

  Czytaj więcej
 • Europejskie marki kosmetyków dla mężczyzn

  Europejskie marki kosmetyków dla mężczyzn

  Europa może się pochwalić takim dziedzictwem, jakim nie może się poszczycić żaden inny kontynent. Co ciekawe, również w branży drogeryjnej odnosi sukcesy. Poznajmy najlepsze europejskie marki kosmetyków dla mężczyzn: Apothecary 87, NIVEA, Manufaktura, ZEW for Men, Pomp & Co. oraz Captain Fawcett

  Czytaj więcej
 • Perfumy Armani – najlepsze z najlepszych

  Perfumy Armani – najlepsze z najlepszych

  Perfumy tworzone w domu mody Armani są innowacyjne, wyrafinowane i przemyślane, co w połączeniu z nazwiskiem jednego z najsłynniejszych projektantów świata, nadaje im status ekskluzywnych. Najpiękniejsze zapachy Armani zapadają w pamięć konsumentów na długo! Oto one.

  Czytaj więcej
 • Jak kupować kosmetyki, żeby nie przepłacać?

  Jak kupować kosmetyki, żeby nie przepłacać?

  Są takie kosmetyki, które wcale nie kosztują drogo, a jednak niejedna kobieta dałaby za nie miliony. To te, na których reklamę nie wydaje się pieniędzy, inwestuje się za to w ich skład. Takie kosmetyki mają proste, nieskomplikowane opakowania.

  Czytaj więcej