Pielęgnacja

Porady dotyczące pielęgnacji całego ciała - nawilżanie, peelingi, domowe i profesjonalne zabiegi, SPA, odżywianie wspomagające pielęgnację.

 • Korekcja nosa czyli sposób na dobrą zmianę

  Korekcja nosa czyli sposób na dobrą zmianę

  Kształt nosa dla wielu osób jest źródłem kompleksów - zazwyczaj staramy się zamaskować defekty z pomocą makijażu czy wyboru odpowiedniej fryzury. Niektórzy skarżą się na zbyt szeroki nos, inni z kolei nie są zadowoleni z obecności charakterystycznego garba.

  Czytaj więcej
 • Domowe sposoby na ujarzmienie tłustej cery

  Domowe sposoby na ujarzmienie tłustej cery

  Posiadaczki cery tłustej nie mają łatwego życia. Codziennie muszą radzić sobie z szeregiem problemów skórnych, których przyczyną jest nadmierna produkcja łoju. Nadzieja tkwi w kosmetykach. Ale oprócz profesjonalnych specyfików, warto wspomóc się także kosmetykami i zabiegami domowymi.

  Czytaj więcej
 • Make Lash: olśniewaj spojrzeniem

  Make Lash: olśniewaj spojrzeniem

  Marzysz o zniewalającym spojrzeniu otulonym firanami długich i lekko uniesionych u nasady rzęs? Teraz to marzenie może się spełnić. Poznaj Make Lash – najlepszy preparat upiększający rzęsy na rynku kosmetycznym.

  Czytaj więcej
 • Nadmierne wypadanie włosów? Poznaj przyczynę!

  Nadmierne wypadanie włosów? Poznaj przyczynę!

  Codziennie tracimy pewną ilość włosów i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Niestety, w pewnych sytuacjach może pojawić się u nas nadmierna utrata kosmyków. Zwykle jest to alarm organizmu, który próbuje nam coś w ten sposób zamanifestować. O czym zatem może świadczyć nadmierne wypadanie włosów?

  Czytaj więcej
 • Sposób na piękne i zdrowe włosy: Dermicos Vive

  Sposób na piękne i zdrowe włosy: Dermicos Vive

  Wypadanie włosów to częsty problem dotyczący zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Składa się na niego wiele czynników, jednak za główną przyczynę uznać należy nieprawidłowe funkcjonowanie organizmu. Jak sobie radzić z wypadaniem włosów?

  Czytaj więcej
 • Słabe i łamliwe paznokcie – jak je uzdrowić?

  Słabe i łamliwe paznokcie – jak je uzdrowić?

  Paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Chcemy, aby prezentowały się zdrowo i estetycznie, niestety często na skutek różnych czynników osłabiają się, rozdwajają oraz łamią. Wtedy staramy się ukryć je pod kolorowym lakierem. Ale są lepsze sposoby na to, by przestać się ich wstydzić.

  Czytaj więcej