Pielęgnacja

Porady dotyczące pielęgnacji całego ciała - nawilżanie, peelingi, domowe i profesjonalne zabiegi, SPA, odżywianie wspomagające pielęgnację.

 • Sposoby na gładkie usta

  Sposoby na gładkie usta

  Nawilżone, jędrne usta o soczystej i naturalnej barwie wyglądają niezwykle kobieco. W przeciwieństwie do bladych, spierzchniętych i suchych warg, którym nie pomoże nawet najdroższa szminka. Sprawdź kilka prostych sposobów na to, aby Twoje usta prezentowały się jak najlepiej.

  Czytaj więcej
 • Pasta cukrowa, czyli depilacja idealna

  Pasta cukrowa, czyli depilacja idealna

  Depilacja pastą cukrową to bardzo stara metoda, która przywędrowała do nas z Dalekiego Wschodu. Pod wieloma względami przebija znane nam dobrze sposoby pozbywania się włosków, takie jak woskowanie, depilacja maszynką czy kremem. Jak ją przygotować i stosować?

  Czytaj więcej
 • Co pomoże na suchą skórę twarzy?

  Co pomoże na suchą skórę twarzy?

  Wysuszona, zaczerwieniona i napięta skóra twarzy to efekt wielu czynników, między innymi genetycznych. Ale należą do nich też niska temperatura, klimatyzacja, uboga w określone pokarmy dieta oraz nieprawidłowa pielęgnacja. Co, w takich warunkach, zapewni ulgę naszej skórze?

  Czytaj więcej
 • Cellulit – jak się go pozbyć?

  Cellulit – jak się go pozbyć?

  „Jak się pozbyć cellulitu?” – to pytanie przewija się przez wszystkie portale i czasopisma o urodzie, niezliczone babskie rozmowy, a nawet polską kinematografię. Odpowiedź na nie chce poznać chyba każda kobieta, której cellulit dosłownie zalazł za skórę.

  Czytaj więcej