Pielęgnacja

Porady dotyczące pielęgnacji całego ciała - nawilżanie, peelingi, domowe i profesjonalne zabiegi, SPA, odżywianie wspomagające pielęgnację.

 • Jak wybielić zęby?

  Jak wybielić zęby?

  Marzysz o pięknym, olśniewającym uśmiechu? Łatwiej Ci będzie zjednać przychylność innych osób z perfekcyjnie wybielonymi zębami.

  Czytaj więcej
 • Perfekcyjna cera nie tylko przed ślubem

  Perfekcyjna cera nie tylko przed ślubem

  Twarz to partia ciała, która jest zawsze na widoku. Jednocześnie najbardziej wyeksponowana i najbardziej narażona na działanie wszelkich szkodliwych czynników zewnętrznych, zawsze wymaga szczególnej pielęgnacji, a przed ślubem wyjątkowo – w końcu w tym dniu oczy wszystkich będą zwrócone na nas.

  Czytaj więcej
 • Na ratunek suchej skórze dłoni

  Na ratunek suchej skórze dłoni

  Dłonie – wizytówka tak kobiety, jak i mężczyzny. Łatwo je zaniedbać, a trudno ukryć tego efekty. Sucha skóra dłoni sprawia, że dotyk jest szorstki, nieprzyjemny. Bez wypielęgnowanej skóry dłoni na nic zdadzą się manicure i biżuteria.

  Czytaj więcej
 • Jak dbać o delikatną skórę dziecka zimą?

  Jak dbać o delikatną skórę dziecka zimą?

  Zima to trudny czas dla naszej skóry, a zwłaszcza dla skóry noworodka i małego dziecka. Jest ona narażona na ciężkie warunki atmosferyczne - mróz i opady śniegu, jak i dojmujący wiatr. O tej porze roku rodzice powinni dołożyć wszelkich starań, aby właściwie zadbać o skórę swoich pociech.

  Czytaj więcej
 • Po imprezie postaw na nogi… swoje nogi

  Po imprezie postaw na nogi… swoje nogi

  Trwa właśnie karnawał, czas szalonych imprez do białego rana. Nieważne, czy wybierzesz spotkanie ze znajomymi w domu, imprezę w klubie czy elegancki bal – po tanecznych szaleństwach koniecznie zadbaj o to, aby Twoje stopy nie były obolałe i zmęczone.

  Czytaj więcej