Makijaż

Dobór makijażu do typu urody i kształtu twarzy, podkreślanie atutów urody, makijaż na każdą okazję, inspiracje i najnowsze trendy.

 • Jaki makijaż wybrać na wieczór?

  Jaki makijaż wybrać na wieczór?

  Wieczorowy makijaż rządzi się swoimi prawami. Możemy w nim zaszaleć, użyć wyrazistych, połyskujących cieni, sztucznych rzęs czy kolorowej szminki. Pamiętajmy jednak, aby nie przedobrzyć i zachować umiar! Oto kilka podstawowych zasad, którymi powinniśmy się kierować, wykonując imprezowy make-up.

  Czytaj więcej
 • Makijaż cat eye: jak go wykonać?

  Makijaż cat eye: jak go wykonać?

  Cat eye, czyli „kocie oko”, to rodzaj makijażu na każdą okazję. Ma wiele wersji – zarówno delikatniejsze, codzienne, jak i bardziej wyraziste – na imprezy oraz inne wielkie wyjścia. Jego podstawą jest kreska wyciągnięta poza zewnętrzną linię powieki i uniesiona do góry. Na którą odsłonę się skusisz?

  Czytaj więcej
 • Niezawodny makijaż smoky eye: jak go wykonać?

  Niezawodny makijaż smoky eye: jak go wykonać?

  Chyba nigdy nie znudzi nam się klasyczne przydymione oko. Uwielbiane przez wizażystów, aktorki i modelki, także w zwyczajnym świecie ma rzesze zwolenników. Dobrze wiedzieć, jak prawidłowo wykonać ten makijaż. Warto też pamiętać o kilku zasadach jego noszenia.

  Czytaj więcej
 • Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

  Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

  Stosowanie dobrej maskary nie jest jedynym sposobem na dodanie rzęsom wymarzonej formy. W salonach kosmetycznych wykonuje się od jakiegoś czasu zabieg wydłużania i zagęszczania rzęs. Czy jest on skuteczny i bezpieczny?

  Czytaj więcej
 • Czy warto wykonać makijaż permanentny?

  Czy warto wykonać makijaż permanentny?

  Wykonywanie make-upu to podstawowa czynność, którą co dzień ćwiczą przed lustrem miliony kobiet na całym świecie. Jakiś czas temu pojawiła się alternatywa dla zwyczajnego malowania twarzy, a jest nią makijaż permanentny.

  Czytaj więcej