Makijaż

Dobór makijażu do typu urody i kształtu twarzy, podkreślanie atutów urody, makijaż na każdą okazję, inspiracje i najnowsze trendy.

 • Makijaż permanentny – jego zalety i wady

  Makijaż permanentny – jego zalety i wady

  Trwały makijaż ma wiele zalet, dostrzegalnych zwłaszcza przez te osoby, które nie lubią tracić czasu na codzienne rytuały kosmetyczne. Nie jest jednak pozbawiony wad. Poznaj jedne i drugie, i zdecyduj które biorą u Ciebie górę.

  Czytaj więcej
 • Jak dobrać właściwy podkład?

  Jak dobrać właściwy podkład?

  Dobrze dobrany podkład czy fluid to podstawa udanego makijażu. Dowiedz się, czym należy się kierować w poszukiwaniach kosmetyku odpowiedniego dla Twojej cery. Dzięki temu poradnikowi unikniesz szpecącego efektu maski i zbędnego wydawania pieniędzy.

  Czytaj więcej
 • Podkład – jak wybrać najlepszy?

  Podkład – jak wybrać najlepszy?

  Podkład to kosmetyk multifunkcyjny. Kamufluje niedoskonałości, nawilża, odżywia, matuje, odświeża, wyrównuje koloryt, chroni. Bez niego każdy makijaż prezentowałby się znacznie gorzej. Jak wybrać podkład, który spełni wszystkie nasze oczekiwania?

  Czytaj więcej
 • Jak dobrać podkład do rodzaju cery?

  Jak dobrać podkład do rodzaju cery?

  Dobór podkładu nie jest wcale taki prosty. Każda cera wymaga trochę innego rodzaju makijażu. Jego zadaniem jest głównie wyrównywanie kolorytu skóry i tuszowanie niedoskonałości, takich jak zmarszczki, zaskórniki, przebarwienia.

  Czytaj więcej
 • Makijaż na kilka sposobów

  Makijaż na kilka sposobów

  Obecnie w sklepach kosmetycznych aż roi się od kolorowych kosmetyków. Wiele barw cieni, pomadek, różne wersje podkładu… Nie wiadomo co wybrać! Za ich pomocą możemy wykonać różne wersje makijażu. Zarówno do pracy, na spacer czy na wieczór.

  Czytaj więcej