skóra

Znaleziono artykułów: 5

 • Na ratunek suchej skórze dłoni

  Na ratunek suchej skórze dłoni

  Dłonie – wizytówka tak kobiety, jak i mężczyzny. Łatwo je zaniedbać, a trudno ukryć tego efekty. Sucha skóra dłoni sprawia, że dotyk jest szorstki, nieprzyjemny. Bez wypielęgnowanej skóry dłoni na nic zdadzą się manicure i biżuteria.

  Czytaj więcej
 • Sposoby na gładkie usta

  Sposoby na gładkie usta

  Nawilżone, jędrne usta o soczystej i naturalnej barwie wyglądają niezwykle kobieco. W przeciwieństwie do bladych, spierzchniętych i suchych warg, którym nie pomoże nawet najdroższa szminka. Sprawdź kilka prostych sposobów na to, aby Twoje usta prezentowały się jak najlepiej.

  Czytaj więcej
 • Jak wybrać odpowiedni balsam do ciała?

  Jak wybrać odpowiedni balsam do ciała?

  Regularna pielęgnacja przy pomocy balsamu jest niezbędna, jeżeli zależy nam na utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry. Powinnyśmy nakładać go nawet dwa razy dziennie, nie zważając na porę roku. Ale najpierw wybierzmy taki balsam, który będzie odpowiadał potrzebom naszego ciała.

  Czytaj więcej
 • Co pomoże na suchą skórę twarzy?

  Co pomoże na suchą skórę twarzy?

  Wysuszona, zaczerwieniona i napięta skóra twarzy to efekt wielu czynników, między innymi genetycznych. Ale należą do nich też niska temperatura, klimatyzacja, uboga w określone pokarmy dieta oraz nieprawidłowa pielęgnacja. Co, w takich warunkach, zapewni ulgę naszej skórze?

  Czytaj więcej
 • Cellulit – jak się go pozbyć?

  Cellulit – jak się go pozbyć?

  „Jak się pozbyć cellulitu?” – to pytanie przewija się przez wszystkie portale i czasopisma o urodzie, niezliczone babskie rozmowy, a nawet polską kinematografię. Odpowiedź na nie chce poznać chyba każda kobieta, której cellulit dosłownie zalazł za skórę.

  Czytaj więcej