kosmetyki

Znaleziono artykułów: 15

 • Jak kupować kosmetyki, żeby nie przepłacać?

  Jak kupować kosmetyki, żeby nie przepłacać?

  Są takie kosmetyki, które wcale nie kosztują drogo, a jednak niejedna kobieta dałaby za nie miliony. To te, na których reklamę nie wydaje się pieniędzy, inwestuje się za to w ich skład. Takie kosmetyki mają proste, nieskomplikowane opakowania.

  Czytaj więcej
 • Po imprezie postaw na nogi… swoje nogi

  Po imprezie postaw na nogi… swoje nogi

  Trwa właśnie karnawał, czas szalonych imprez do białego rana. Nieważne, czy wybierzesz spotkanie ze znajomymi w domu, imprezę w klubie czy elegancki bal – po tanecznych szaleństwach koniecznie zadbaj o to, aby Twoje stopy nie były obolałe i zmęczone.

  Czytaj więcej
 • Mydło w kostce czy w płynie – które wybrać?

  Mydło w kostce czy w płynie – które wybrać?

  Mydło to najstarszy wynalazek służący higienie. Ma właściwości zarówno myjące, jak i piorące. Niestety, jakiś czas temu poszło w odstawkę, bo popularność zyskały kostki myjące oraz wszelakiej maści żele i płyny. Obecnie zaczynamy z powrotem doceniać zalety mydeł. Które najlepiej wybrać?

  Czytaj więcej
 • Jak wybrać odpowiedni balsam do ciała?

  Jak wybrać odpowiedni balsam do ciała?

  Regularna pielęgnacja przy pomocy balsamu jest niezbędna, jeżeli zależy nam na utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry. Powinnyśmy nakładać go nawet dwa razy dziennie, nie zważając na porę roku. Ale najpierw wybierzmy taki balsam, który będzie odpowiadał potrzebom naszego ciała.

  Czytaj więcej